Діти Батурина - за мир

29.09.2014 12:26

      Батуринські школярі переймаються подіями, які розгортаються нині на Сході. Щоб хлопці та дівчата могли висловити свої думки, прохання, любов до миру, в школі вирішили провести ряд заходів патріотичного характеру.

Як передати хвилювання та стурбованість дітей і педагогів? Ми хочемо щоб нас почули! 

      Вже з перших днів навчання серед  дітей проводиться збір малюнків та листів, які ми волонтерами періодично  передаємо в зону АТО, де знаходяться наші земляки. Цю акцію ми назвали «Діти Батурина за мир!»
 У ході акції вже зібрано понад 200 малюнків, плакатів, листів .

Написи на малюнках: «Діти проти війни», «Ні – війні», «Ми – за мир», «Ми  – проти війни», «Руки геть від України», «Ми – за мир в Україні», «Ми чекаємо вас додому», «Ми хочемо миру», «Ми за мир на планеті», «Діти Батурина за мир», «Не вбивайте!!!» та інші. 

А в листах діти дякують воїнам за те , що вони захищають нашу країну, жертвують власним здоров’ям та навіть життям! Пишуть, що моляться за їхнє здоров’я  та чекають живими додому.

    Сьогодні десятки тисяч патріотів нашої держави знаходяться на передовій, захищаючи від терористів свободу, незалежність та територіальну цілісність України. На жаль, сотні з них отримали поранення та знаходяться на лікуванні у шпиталях та лікарнях. Усім їм, як ніколи, потрібна увага, добре слово, повага та любов небайдужих людей. Багато поранених знаходяться на лікуванні у Чернігівських шпиталях. Задля скорішого відновлення їх моральних, психологічних та духовних сил,  учні нашої школи долучились до акції «Лист пораненому».

     Серед педагогів та працівників школи для бійців із зони АТО неодноразово проводився благодійний збір коштів, до якого долучались і  місцеві жителі.

     З початку 2014-2015  навчального року в нашій школі збільшилась кількість виховних заходів патріотичного характеру.
    Ми переконані, що віра дітей у мир переважать страшні дії і рішення агресивних політичних діячів.