День цивільної оборони

26.04.2017 13:11

26 квітня фахівці Бахмацького районного відділу Управління ДСНС України у Чернігівській області провели відкритий урок безпеки для учнів 5-11 класів Батуринської школи.

Під час заходу дітей ознайомили з основними вимогами правил безпеки життєдіяльності, зокрема, поводження з відкритим вогнем, користування побутовими нагрівальними та електричними приладами, перебування біля водойм, у лісопаркових зонах. Також дітлахів було ознайомлено з першочерговими діями під час виникнення пожежі та при виявленні вибухонебезпечних предметів.

Потім школярі мали змогу ознайомитися з гідравлічним оснащення аварійно-рятувальних автомобілів, яке найчастіше застосовують під час вивільнення постраждалих із понівечених автомобілів після дорожньо-транспортних пригод, побачити як працює пожежний автомобіль та загасити умовне загоряння.

Захід виявився цікавим і пізнавальним. Діти отримали від фахівця ДСНС України вичерпні відповіді на поставлені запитання та запевнили його, що дотримуватимуться правил безпечної поведінки у побуті й під час дозвілля.PICT0061.JPGPICT0049.JPGPICT0051(1).JPG