Волонтер з Корпусу Миру

14.03.2016 16:21

Волонтер з Корпусу Миру Кейсі Морін два роки працюватиме у Батуринській школі за програмою "Молодіжний розвиток". 

Добровольці Корпусу Миру України, задіяні у Проекті розвитку молоді, працюють над скороченням розриву між рівнями розвитку молоді, що проживає в більшості міст і сільської молоді або молоді, що проживає в місцевостях, які знаходяться у несприятливому становищі. Добровольці беруть участь в плануванні уроків, формальному і неформальному викладанні комп'ютерних дисциплін, інформаційних технологій, здорового способу життя, планування кар'єри, базових навичок ведення бізнесу і підприємницької діяльності та покращення обізнаності в екологічних питаннях.

        Волонтери працюють у команді з українськими колегами, відданими справі  людського розвитку, який стає можливим тоді, коли представники різних національностей тісно співпрацюють заради досягнення спільних цілей. 

       Корпус миру - це неполітична і нерелігійна організація уряду США, заснована президентом Джоном Кеннеді у 1961 році з метою зміцнення миру та дружби між народами світу. Налічуючи понад 300 добровольців, програма Корпусу Миру США в Україні є найчисельнішою з програм у 75 країнах. Основні місця їхньої роботи - це середні школи та неурядові організації. 
      У Батурині в Кейсі чудова українська родина – мама, тато, два брати. 
Захоплення Кейсі – перебувати якнайбільше на свіжому повітрі, займаючись бігом, ходою або просто гуляючи. Але його найулюбленіше заняття – подорожування.