Волонтер з Америки

23.11.2018 15:19

Вже вдруге за останні 3 роки батуринці, зокрема учні та педагоги Батуринської  ЗОШ І-ІІІ ст. ім. Григора Орлика, приймають у себе закордонного гостя - волонтера з Корпусу Миру США в Україні. Минулого року в нашій школі у рамках Проекту «Молодіжного розвитку" два роки працював  молодий американець Кейсі, цьогоріч до нашого міста приїхав його земляк - Александр.

 Корпус миру - це неполітична і нерелігійна організація уряду США, заснована президентом  Джоном Кеннеді у 1961 році з метою зміцнення миру та дружби між народами світу. Налічуючи понад 300 добровольців, програма Корпусу Миру США в Україні є найчисельнішою з програм у 75 країнах. Протягом останніх 13 років 1800 добровольців проходили службу в Україні. Основні місця їхньої роботи - це середні школи та неурядові організації.

Двадцятишестирічний Алекс Леланскі   з американського міста Александрія, штат Вірджинія. Після закінчення школи  отримав диплом бакалавра зі спеціальності «політологія» у Westminster College.

Алекс  працює за програмою «Молодіжний розвиток», тому в нашій школі планує  проводити  і відвідувати уроки,  класні години і позакласні заходи з охорони здоров`я, громадянського виховання і розвитку навичок лідерства. Він хоче допомогти організувати клуби англійської мови, спортивні  і лідерські гуртки. Також Алекс цікавиться і громадським життям нашого міста.